Arel Tasarim Proje Mimarlık Ltd.Şti. Adres: Altınkale Mahallesi Atatürk Bulvarı No:286/1, Döşemealtı, Antalya. Inceleyen: Gökhan AKGÖL, Derece: 9/ 10 (Çok İyi)
Klindex Cila Tozları

Klindex Cila Tozları

POLISH KP85

En popüler zemin cila tozu!

POLISH KP85 sadece en iyi parlatma tozu olmakla kalmayıp aynı zamanda günlük kullanımlar içinde sert zeminlerin temizliğinde mükemmel sonuçlar vermektedir. Suyla karıştırılıp kullanıldığı zaman mantar, sabun kalıntıları ve harç esnasında gizli kalmış leke ve kirlerin temizliğinde de etkilidir. POLISH KP85 mutfak, restoran, alışveriş merkezleri ve her türlü honlu yada ham taş zeminde kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli : Az miktarda POLISH KP85 temizlenecek zemine az su ile yayılır. Klindex Discolux veya beyaz temizlik diskleri ile karışım yoğurt kıvamına gelinceye kadar uygulanır. Zeminin durumuna göre POLISH KP85 ve su zemine eklenebilir. Son aşamada yüzey temiz beyaz diskler ile tekrar yıkanır. Yüzey kuruyunca son olarak kuru temiz beyaz disk ile temizlenir..

POLISH KP80

En ekonomik zemin cila tozu! Cilalı mermer, mozaik, seramik ve cam yüzeylerin günlük bakımı için idealdir.

POLISH KP80 sadece en iyi parlatma tozu olmakla kalmayıp aynı zamanda günlük kullanımlar içinde sert zeminlerin temizliğinde mükemmel sonuçlar vermektedir. Suyla karıştırılıp kullanıldığı zaman mantar, sabun kalıntıları ve harç esnasında gizli kalmış leke ve kirlerin temizliğinde de etkilidir. POLISH KP80 mutfak, restoran, alışveriş merkezleri ve her türlü honlu yada ham taş zeminde kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli : Az miktarda POLISH KP80 temizlenecek zemine az su ile yayılır. Klindex Discolux veya beyaz temizlik diskleri ile karışım yoğurt kıvamına gelinceye kadar uygulanır. Zeminin durumuna göre POLISH KP80 ve su zemine eklenebilir. Son aşamada yüzey temiz beyaz diskler ile tekrar yıkanır. Yüzey kuruyunca son olarak kuru temiz beyaz disk ile temizlenir.

POLISH KMT

Carrara, limra gibi yumaşak mermerler için.

POLISH KMT sadece en iyi parlatma tozu olmakla kalmayıp aynı zamanda günlük kullanımlar içinde sert zeminlerin temizliğinde mükemmel sonuçlar vermektedir. Suyla karıştırılıp kullanıldığı zaman mantar, sabun kalıntıları ve harç esnasında gizli kalmış leke ve kirlerin temizliğinde de etkilidir. POLISH KMT mutfak, restoran, alışveriş merkezleri ve her türlü honlu yada ham taş zeminde kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli : Az miktarda POLISH KMT temizlenecek zemine az su ile yayılır. Klindex Discolux veya beyaz temizlik diskleri ile karışım yoğurt kıvamına gelinceye kadar uygulanır. Zeminin durumuna göre POLISH KMT ve su zemine eklenebilir. Son aşamada yüzey temiz beyaz diskler ile tekrar yıkanır. Yüzey kuruyunca son olarak kuru temiz beyaz disk ile temizlenir.

POLISH GREY

PALEDYEN, MOZAİK VE MERMER CİLASI HİÇ KOLAY DEĞİLDİR…

POLISH GREY sadece en iyi parlatma tozu olmakla kalmayıp aynı zamanda günlük kullanımlar içinde sert zeminlerin temizliğinde mükemmel sonuçlar vermektedir. Suyla karıştırılıp kullanıldığı zaman mantar, sabun kalıntıları ve harç esnasında gizli kalmış leke ve kirlerin temizliğinde de etkilidir. POLISH GREY mutfak, restoran, alışveriş merkezleri ve her türlü honlu yada ham taş zeminde kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli : Az miktarda POLISH GREY temizlenecek zemine az su ile yayılır. Klindex Discolux veya beyaz temizlik diskleri ile karışım yoğurt kıvamına gelinceye kadar uygulanır. Zeminin durumuna göre POLISH GREY ve su zemine eklenebilir. Son aşamada yüzey temiz beyaz diskler ile tekrar yıkanır. Yüzey kuruyunca son olarak kuru temiz beyaz disk ile temizlenir.

POLISH KP92

Standart mermer ve limralar için.

POLISH KP92 sadece en iyi parlatma tozu olmakla kalmayıp aynı zamanda günlük kullanımlar içinde sert zeminlerin temizliğinde mükemmel sonuçlar vermektedir. Suyla karıştırılıp kullanıldığı zaman mantar, sabun kalıntıları ve harç esnasında gizli kalmış leke ve kirlerin temizliğinde de etkilidir. POLISH KP92 mutfak, restoran, alışveriş merkezleri ve her türlü honlu yada ham taş zeminde kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli : Az miktarda POLISH KP92 temizlenecek zemine az su ile yayılır. Klindex Discolux veya beyaz temizlik diskleri ile karışım yoğurt kıvamına gelinceye kadar uygulanır. Zeminin durumuna göre POLISH KP92 ve su zemine eklenebilir. Son aşamada yüzey temiz beyaz diskler ile tekrar yıkanır. Yüzey kuruyunca son olarak kuru temiz beyaz disk ile temizlenir.

POLISH COLOR

Demir içeren yeşil mermerler için.

POLISH COLOR sadece en iyi parlatma tozu olmakla kalmayıp aynı zamanda günlük kullanımlar içinde sert zeminlerin temizliğinde mükemmel sonuçlar vermektedir. Suyla karıştırılıp kullanıldığı zaman mantar, sabun kalıntıları ve harç esnasında gizli kalmış leke ve kirlerin temizliğinde de etkilidir. POLISH COLOR mutfak, restoran, alışveriş merkezleri ve her türlü honlu yada ham taş zeminde kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli : Az miktarda POLISH COLOR temizlenecek zemine az su ile yayılır. Klindex Discolux veya beyaz temizlik diskleri ile karışım yoğurt kıvamına gelinceye kadar uygulanır. Zeminin durumuna göre POLISH COLOR ve su zemine eklenebilir. Son aşamada yüzey temiz beyaz diskler ile tekrar yıkanır. Yüzey kuruyunca son olarak kuru temiz beyaz disk ile temizlenir.

POLISH PALLADIANA

Mozaik ve paledyenler için.

POLISH PALLADIANA sadece en iyi parlatma tozu olmakla kalmayıp aynı zamanda günlük kullanımlar içinde sert zeminlerin temizliğinde mükemmel sonuçlar vermektedir. Suyla karıştırılıp kullanıldığı zaman mantar, sabun kalıntıları ve harç esnasında gizli kalmış leke ve kirlerin temizliğinde de etkilidir. POLISH PALLADIANA mutfak, restoran, alışveriş merkezleri ve her türlü honlu yada ham taş zeminde kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli : Az miktarda POLISH PALLADIANA temizlenecek zemine az su ile yayılır. Klindex Discolux veya beyaz temizlik diskleri ile karışım yoğurt kıvamına gelinceye kadar uygulanır. Zeminin durumuna göre POLISH PALLADIANA ve su zemine eklenebilir. Son aşamada yüzey temiz beyaz diskler ile tekrar yıkanır. Yüzey kuruyunca son olarak kuru temiz beyaz disk ile temizlenir.

POLISH KG

Koyu Renkli Granitler için.

POLISH KG sadece en iyi parlatma tozu olmakla kalmayıp aynı zamanda günlük kullanımlar içinde sert zeminlerin temizliğinde mükemmel sonuçlar vermektedir. Suyla karıştırılıp kullanıldığı zaman mantar, sabun kalıntıları ve harç esnasında gizli kalmış leke ve kirlerin temizliğinde de etkilidir. POLISH KG mutfak, restoran, alışveriş merkezleri ve her türlü honlu yada ham taş zeminde kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli : Az miktarda POLISH KG temizlenecek zemine az su ile yayılır. Klindex Discolux veya beyaz temizlik diskleri ile karışım yoğurt kıvamına gelinceye kadar uygulanır. Zeminin durumuna göre POLISH KG ve su zemine eklenebilir. Son aşamada yüzey temiz beyaz diskler ile tekrar yıkanır. Yüzey kuruyunca son olarak kuru temiz beyaz disk ile temizlenir.

POLISH KG CLEAR

Açık Renkli Granitler için.

POLISH KG CLEAR sadece en iyi parlatma tozu olmakla kalmayıp aynı zamanda günlük kullanımlar içinde sert zeminlerin temizliğinde mükemmel sonuçlar vermektedir. Suyla karıştırılıp kullanıldığı zaman mantar, sabun kalıntıları ve harç esnasında gizli kalmış leke ve kirlerin temizliğinde de etkilidir. POLISH KG CLEAR mutfak, restoran, alışveriş merkezleri ve her türlü honlu yada ham taş zeminde kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli : Az miktarda POLISH KG CLEAR temizlenecek zemine az su ile yayılır. Klindex Discolux veya beyaz temizlik diskleri ile karışım yoğurt kıvamına gelinceye kadar uygulanır. Zeminin durumuna göre POLISH KG CLEAR ve su zemine eklenebilir. Son aşamada yüzey temiz beyaz diskler ile tekrar yıkanır. Yüzey kuruyunca son olarak kuru temiz beyaz disk ile temizlenir.

POLISH GRES

Düzenli Bakım Sonrası Porselen Karolar İçin.

POLISH GRES sadece en iyi parlatma tozu olmakla kalmayıp aynı zamanda günlük kullanımlar içinde sert zeminlerin temizliğinde mükemmel sonuçlar vermektedir. Suyla karıştırılıp kullanıldığı zaman mantar, sabun kalıntıları ve harç esnasında gizli kalmış leke ve kirlerin temizliğinde de etkilidir. POLISH GRES mutfak, restoran, alışveriş merkezleri ve her türlü honlu yada ham taş zeminde kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli : Az miktarda POLISH GRES temizlenecek zemine az su ile yayılır. Klindex Discolux veya beyaz temizlik diskleri ile karışım yoğurt kıvamına gelinceye kadar uygulanır. Zeminin durumuna göre POLISH GRES ve su zemine eklenebilir. Son aşamada yüzey temiz beyaz diskler ile tekrar yıkanır. Yüzey kuruyunca son olarak kuru temiz beyaz disk ile temizlenir.

POLISH KP92 KREM

Mermer Zeminler İçin Kullanımı Kolay ve Hazır Cila Kremi. Kokusuzdur!

POLISH KP92 KREM sadece en iyi parlatma tozu olmakla kalmayıp aynı zamanda günlük kullanımlar içinde sert zeminlerin temizliğinde mükemmel sonuçlar vermektedir. Suyla karıştırılıp kullanıldığı zaman mantar, sabun kalıntıları ve harç esnasında gizli kalmış leke ve kirlerin temizliğinde de etkilidir. POLISH KP92 KREM mutfak, restoran, alışveriş merkezleri ve her türlü honlu yada ham taş zeminde kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli : Az miktarda POLISH KP92 KREM temizlenecek zemine az su ile yayılır. Klindex Discolux veya beyaz temizlik diskleri ile karışım yoğurt kıvamına gelinceye kadar uygulanır. Zeminin durumuna göre POLISH KP92 KREM ve su zemine eklenebilir. Son aşamada yüzey temiz beyaz diskler ile tekrar yıkanır. Yüzey kuruyunca son olarak kuru temiz beyaz disk ile temizlenir.

POLISH STAIRS

Merdiven basamaklarının cilası için üretilmiştir.