Arel Tasarim Proje Mimarlık Ltd.Şti. Adres: Altınkale Mahallesi Atatürk Bulvarı No:286/1, Döşemealtı, Antalya. Inceleyen: Gökhan AKGÖL, Derece: 9/ 10 (Çok İyi)
Klindex Timba

Klindex Ahşap - Parke - Deck Sistre Makinesi

Videolar


Grup Firmalarımız

Klindex Timba

Planetary sistemli profesyonel ahşap sistre makinesi.

Yeni nesil ahşap sistre makinesi TIMBA eski nesil ahşap sistre işi yapan üç makinenin işini her türlü ahşap zeminde yapabilir:


• Geleneksel bant zımpara makinesi kadar yumuşak.
• Tek fırçalı makinelerın yaptığı gibi yüzey işlemleri.
• Köşe makineleri gibi duvar süpürgeliklerinin zımparalanması.

Geniş aksesuar ve disk çeşitleri sayesinde, TIMBA ahşap sistre işi yapan firmaların sürekli taleplerini ve sık sık değişen yüzey işlemlerinin taleplerini rahatlıkla karşılamaktadır. 24 kumdan 120 kuma kadar zımpara kağıdı kullanan geleneksel parke sistreler yanısıra, TIMBA her tür eskimiş parke yüzeyleri içinde etkilidir. TIMBA, ahşabın içine işleyen cila tabakasını sadece çıkarmakla kalmayıp aynı zamanda 2 yada 3 kez daha tekrar zımparalanabilmesini de garanti eder. TIMBA, ilk zımparalama sonrasında hiçbir iz bırakmadan mükemmel yüzey işlemi yapması sayesinde tekrar tekrar zımparalama yapılmasına gerek bırakmadan zaman ve nakit kazandırır.

Timba ile yeni döşenen parkelere fırçalama işlemi yapılabildiği gibi mevcut parkeler üzerinede fırçalama işlemi uygulanabilmektedir. Özel kafalar ve planetarium sistem sayesinde ahşabın damarlarını takip etmeye gerek kalmadan antik görünüm vermek mümkündür.

Ahşap uygulamaların yanısıra, geniş elmas ve aşındırıcı aksesuarlar sayesinde, TIMBA şu işlemleri de yapabilmektedir. Reçine, boya, yapıştırıcı çıkarma; temizleyicilerin oluşturduğu seramik ve zemin çiziklerinin giderilmesi.