Arel Tasarim Proje Mimarlık Ltd.Şti. Adres: Altınkale Mahallesi Atatürk Bulvarı No:286/1, Döşemealtı, Antalya. Inceleyen: Gökhan AKGÖL, Derece: 9/ 10 (Çok İyi)
Klindex Levighetor 645

Klindex Mermer - Granit - Mozaik - Beton Silim ve Cilalama Makinesi

Videolar
Grup Firmalarımız

Klindex Levighetor 645

Planetary K1.200 ile profesyonel mermer, granit, mozaik, beton silim ve cilalama makinesi. Patentli tek fazlı planetary sistem.

Levighator 645 Levighator serisinin çok yönlü modelidir.


Ana Özellikler:
• Planetary K1.200 sistem ve 5.5”/140mm kafalar sayesinde verimlilik artmaktadır.
• Levighator 645 küçük ve orta büyüklükte alanlar için tasarlanmıştır. İdeal kullanım alanları apartman ve sivil uygulamalardır.
• Her tür yüzey ve işlem için idealdir; mermer, granit, mozaik, kumtaşı, beton ve endüstriyel yüzeylerin silim ve cilalanması. Yüzeylerdeki reçine, boya, yapıştırıcı kalıntılarının temizliği ve zeminlerin hazırlanmasında kullanılmaktadır.
• Klindex’in patentli 360° dönen tekerlek sistemi ile Levighator 645 banyo ve mutfak gibi dar alanlarda da rahatlıkla çalışma imkanı sağlar.
• Güçlü 4 HP motoru sayesinde Levighator 645; 160 kg’a kadar ek ağırlıklarla çalışabilen dünyadaki tek mono fazlı makinedir.


TOP Modele: Su tankı, ped tutucu, fırça, 360° hareketli tekerler, yükleme için ek tekerler, K1200 Planetary sistem dahildir.