Arel Tasarim Proje Mimarlık Ltd.Şti. Adres: Altınkale Mahallesi Atatürk Bulvarı No:286/1, Döşemealtı, Antalya. Inceleyen: Gökhan AKGÖL, Derece: 9/ 10 (Çok İyi)
İtalyan Makine Temsilciliklerimiz

Temsilciliğini Yaptığımız Doğaltaş İşleme Makineleri Üreten Firmalar

Emmedue - Industrie Montanari

3 Eksen, 4 Eksen ve 5 Eksen Köprü Kesim Makineleri


1993 yılında kurulan Emmedue Srl mermer ve granit işleme makinaları üretim ve satışını yapmaktadır. Şirketin kuruluş ve faaliyet yeri San Marino’dur. Gelişen dünya düzenine paralel olarak kaliteli ve rekabetçi fiyatla üretim yapmayı temel hedef edinen şirket metal makinalarında kullanılan monolithic yapıyı köprü kesim makinalarına ilk olarak uygulayan firmalar arasındadır. Ürettiği kaliteli makinelerle ismini tüm dünyada duyuran şirketin köprü kesim konusunda makine referans listesi oldukça gelişmiştir.

Emmedue Web Site

İtalya 2014 Marmomacc Fuarı

C.M.G. S.r.L.

Düz ve Yuvarlak Kenar Pah Kırma Makineleri


CMG. S.r.L tüm makinelerini mülkiyeti kendisine ait 26.000 m² fabrikasında, son teknoloji ile kendisini geliştiren yetişmiş çalışanları ile gerçekleştirmektedir. Şirket, üretim kapasitesini fabrika ve ofis alanını 2,500 m² geliştetirek arttırmıştır.

C.M.G. yaygın uluslararası satış ağı ve yüksek standartlarda pah makinaları üretim kapasitesi sayeyinde; sürekli kendini yenileyerek dalında dünya liderliğine oynamaktadır.

Şirket, TAURUS ve FLOTTER pah makineleri modelleri ile sadece yüksek teknolojili kompleks makineler üretmekle kalmayıp aynı zamanda kullanımı basit makineler üreterek kullanıcı dostu kalmayıda başarmaktadır. C.M.G., son yıllarda sayısal kontrol sistemli ( C.N.C. ) FUTURA modelini de ürün gamına eklemiştir. Şirketin saygınlığı müşterilerinin talepleri doğrultusunda kendini geliştirmesinden ve günlük teknik servis sunabilmesinden kaynaklanmaktadır.

C.M.G. S.r.L. WEB SİTE

Klindex S.r.L.

Mermer, Granit, Beton ve Mozaik Silim ve Cila Makineleri

Klindex; Ercole ve Enio Bibiano tarafından 1988 yılında kurulmuştur. Bibiano kardeşler, endüstriyel temizlik makineleri satışı konusunda 10 yıllık tecrübeden sonra, doğal taşların cilalanmasında kullanılan kendilerine ait sentetik elmas ped teknolojisinin patentini alarak mükemmelleştirmişlerdir. Müşterilerin ilk başlarda eski ağır silim makinaları teknolojine bağlı olarak geliştirilen bu yeni teknolojiye inanmak istememeleri nedeniyle bu teknolojiyi tanıtmak pek kolay olmamıştı. Fakat zaman içerisinde yeni teknolojiyi kullanan müşterilerin aldıkları sonuçlar neticesinde verdikleri olumlu görüşler ile KLINDEX SİSTEM bugün tartışmasız şekilde “Tüm Doğal Taşların Silim ve Cilalanmasında En İyi Sistemdir.”

Kısa bir süre içerisinde Klindex zemin bakım sistemleri tüm dünyadaki imalatçı ve dağıtımcılar arasında aranan bir marka olmuştur. Bibiano Kardeşlerin ilk resmi başarısı ise UNİKA modelinin 2.000 yılında düzenlenen Amsterdam Inter-Clean Fuarı’nda EN YENİLİKÇİ ÜRÜN ÖDÜLÜ’ne aday gösterilmesidir. Klindex sistemin tekrar aday gösterilmesi ödülü ise 2004 yılında IDRAULIKUS modeli ile tekrarlanmıştır. Şirket, ürünlerinin geliştirilmesi ve dünya çapında en iyi makineleri üretmek için araştırma ve geliştirme çalışmaları için yoğun kaynak ve zaman ayırmaktadır.

KLINDEX, UNI EN ISO 9001:2000 “Temizlik ve silim makineleri tasarım, üretim ve satış” sertifikası sahibidir. Şirket, L’Aquila Üniversitesi Enerji Bölümü ile ortak araştırma çalışmalarıda yürütmektedir. Ürünlerinde ekolojik etkiye dikkat eden şirket, zararlı kalıntı bırakmayan ekolojik malzemeler kullanmakta ve üretmektedir.

PARLAK BETON BETON ZEMİN CİLALAMA
BETON SİLİM Klindex KP92 Silim Cila Tozu
Klindex İkinci El Makine Mermer Cila ve Koruyucular
İnşaat Sonrası Beton Kazıma Klindex Makine Yedek Parça
Klindex Türkiye Satış Klindex Makine Elmas Diskler ve Pedler

GIRLANDA ANTONIA

Üretim Dağıtım EkipmanlarıGIRLANDA ANTONIA WEB SITE